شنبه , ۲۷ آبان ۱۳۹۶
خانه » زاویه ای دیگر » برگردان موسیقی

برگردان موسیقی

به نقل از عملیات سایبری کربلای ۵ و ثائر

اسب تراوا ماجرای اسبی چوبین است که با استفاده از آن،قلعه ی شکست ناپذیری که با محاصره و جنگ سقوط نمی کرد، به تسخیر دشمن درآمد. داستان از این قرار است که سربازان دشمن، قلعه ای را مدتها در محاصره قرار داده بودند، پس از مدتها جنگیدن نا امید شده و برای تسخیر آن نیرنگی را طراحی کردند. آنها اسبی چوبین ساختند و آنرا در بیرون قلعه گذاشتند و خود عقب نشینی نموده و وانمود کردند که از ادامه ی حمله منصرف شده و به احترام مقاومت مدافعین قلعه، اسبی چوبین را به آنها هدیه کرده اند. مدافعین قلعه مفتون زیبایی و عظمت اسب چوبین شدند و آنرا به داخل قلعه برده و مشغول جشن و سرور و پای کوبی گردیدند. اما نیمه شب که آنها مست و سرخوش در خواب بودند، سربازانی که از قبل در دل اسب چوبین پنهان شده بودند از درون آن بیرون آمده و دروازه ی قلعه را گشودند و دشمن که در این فاصله با استفاده از تاریکی شب خود را به قلعه رسانیده بود، وارد شده و باغافلگیر کردن مدافعین و قتل عام آنها، قلعه را به تسخیر خود درآوردند.

bargardane-moosighi


آن چه که در جهان هستی وجود دارد و انسان به نحوی با آن سر و کاردارد، شعوری بر آن حاکم است و در پشت آن، شعور دیگری نهفته است که در بعضی مواقع ممکن است همان اسب تراوا باشد. به عبارت دیگر همان طور که ماده، ضدماده و انرژی، ضد انرژی وجود دارد؛ شعور، ضد شعور نیز جزئی از اجزای جهان هستی می باشند. لذا همواره ما در معرض شعور و ضد شعور قرار داریم که بسیار هوشمندانه عمل می کنند.
ذهن انسان پیچیدگی های بسیار زیادی دارد و از فیلترهای محافظ بسیار قوی برخوردار میباشد. فیلتر عقلی راه ورود هر گونه اطلاعاتی را که با منطق و باورهای ما مغایرت داشته باشد، می بندد. ذهن قادر است اطلاعاتی را که به آن می رسد، مورد پردازش دقیقی قرار بدهد حتی اگر وارونه باشد. در ستاد مرکزی ذهن، محدودیتی برای فهم زبان های مختلف نیست و هر مطلبی به هر زبانی برای این ستاد قابل فهم بوده و به کار گرفته می شود. این سطح از ذهن جزیی از ناخودآگاهی بوده، که ما به آن واقف نیستیم ولی اثرات آن بر روی عملکردهای انسان ظاهر می شود.
با استفاده از همین اصل، شبکه منفی، کلیه اطلاعات غلط خود را به ستاد مرکزی ذهن انسان می رساند و رفتار او را تحت تاثیر قرار داده و تمایلات او را به سمت دلخواه هدایت می کند. شعر و موسیقی نیز می توانند به عنوان اسب های چوبین مورد سوء استفاده ی شبکه منفی قرار گرفته و در حد بسیار گسترده ای در این رابطه به کار گرفته شود. زیرا در حالت عادی ذهن انسان اجازه ی عبور به بسیاری از اطلاعات را نمی دهد. برای مثال اگر ما بشنویم که “به شیطان گوش بده!”، شدیداً مقاومت منفی نشان خواهیم داد و از آن اجتناب می کنیم. اما اگر همین دستور در معکوس شعر آهنگی قرار داشته باشد،از آنجا که ما با کمال میل آن ترانه را گوش میدهیم، اطلاعات نابجای پشت آن مانند اسب تراوا وارد قلعه ی وجودی ما شده و در فرصت مناسب اثر خود رابه جای خواهد گذاشت. جالب اینجاست که معکوس شعری که شنیده می شود هیچ ارتباطی به خود شعر ندارد که اگر شعر را معکوس بنویسیم به آن دسترسی پیدا کنیم. نکته ی دیگر این که انجام این کار به کمک تکنیک امکان پذیر نیست واین کار در حد یک اعجاز می باشد.
از آنجا که توضیح این مساله بسیار مفصل میباشد، متعاقباً ارایه خواهد شد، لذا در این مرحله فقط بررسی عملی جهت نتیجه گیری و اثبات این مباحث مورد نظر است که برای این منظور ترانه هایی به عنوان نمونه انتخاب شده اند که در ابتدا اصل ترانه را می شنویم و به دنبال آن معکوس شده و برگردان ترانه را مورد توجه قرار می دهیم. نتیجه باور نکردنی است، به خصوص اگر مطالبی که شنیده می شود کشف رمز هم شده و منظور آن آشکار گردد. هر چندکه مفهوم بسیاری از این مطالب برای شنوندگان کاملاً روشن می باشد.

دانلود تمامی قسمت ها با هم

دانلود قطعه ی اول با حجم ۹۸۲ کیلوبایت

دانلود قطعه ی دوم با حجم ۱٫۰۷ مگابایت

دانلود قطعه ی سوم با حجم ۱٫۶۴ مگابایت

دانلود قطعه ی چهارم با حجم ۶٫۲۳ مگابایت

دانلود قطعه ی پنجم با حجم ۱٫۴۸ مگابایت 

دانلود قطعه ی ششم با حجم ۳٫۷۷ مگابایت

دانلود قطعه ی هفتم با حجم ۸٫۳۴ مگابایت

دانلود قطعه ی هشتم با حجم ۲٫۷۴ مگابایت

دانلود قطعه ی نهم با حجم ۲٫۶۱ مگابایت

دانلود قطعه ی دهم با حجم ۱٫۳۷ مگابایت

دانلود قطعه ی یازدهم با حجم ۸۶۰ کیلوبایت

دانلود قطعه ی دوازدهم با حجم ۱٫۶۴ مگابایت

دانلود قطعه ی سیزدهم با حجم ۱٫۶۱ مگابایت

دانلود قطعه ی چهاردهم با حجم ۹۹۸ کیلوبایت

دانلود قطعه ی پانزدهم با حجم ۴٫۲۴ مگابایت

دانلود قطعه ی شانزدهم با حجم ۶٫۵۱ مگابایت

دانلود قطعه ی هفدهم با حجم ۷۰۹ کیلوبایت

دانلود قطعه ی هجدهم با حجم ۴٫۴۹ مگابایت

دانلود قطعه ی نوزدهم با حجم ۴٫۸۶ مگابایت

دانلود قطعه ی بیستم با حجم ۳٫۰۷ مگابایت

دانلود قطعه ی بیست و یکم با حجم ۱٫۵ مگابایت

دانلود قطعه ی بیست و دوم با حجم ۴٫۰۶ مگابایت

دانلود قطعه ی بیست وسوم با حجم ۹۵۲ کیلوبایت

یک نظر

  1. کارت عالیه موفق باشی


از ما حمایت کنید!