شنبه , ۲۷ آبان ۱۳۹۶
خانه » زاویه ای دیگر » جانم فدای امام علی نقی علیه السلام

جانم فدای امام علی نقی علیه السلام

moghadasat

سلام به همه ی دوستداران اهل بیت علیه السلام

مدت ها بود که امام علی نقی علیه السلام در فضای مجازی مورد اهانت و سخره قرار می گرفتند و البته دوستداران این امام بزرگوار و مخصوصا شیعیان به روش های مختلف به مبارزه با این اهانت ها پرداختند ولی چند وقت پیش بود که شاهین نجفی که اگه بخواهیم در سه کلمه خلاصه اش کنیم چیزی نمی توان گفت به جز “شاهین نجفی حرام زاده همجنس باز شیطان پرست“، آهنگی خواند (اگه بشه اسمشو آهنگ گذاشت) و درآن و کاورش به طور مستقیم به ائمه و مخصوصا امام علی نقی علیه السلام توهین کرد که البته در مطلب ” شاهین نجفی شیطان پرست حرام زاده ” این موضوع مورد بررسی قرار گرفت.

تمامی دوستداران اهل بیت هر کس هر چه در توان داشت در حمایت از ائمه و مخصوصا امام هادی علیه السلام انجام داد (هر چند کمه).

دوستانی بنر حمایت از امام علی نقی علیه اسلام رو داخل سایت یا وبلاگشون قرار دادن، دوستانی دیگر به کمپین های حمایت از امام هادی علیه السلام پیوستند، عده ای با برگزاری مسابقات حمایت خودشون رو اعلام کردن، عده ای با نقد و بررسی، عده ای با قرار دادن دیگر لینک های مشابه به حمایت پرداختند، و حتی هفته اول خرداد که مصادف بود با شهادت امام هادی علیه السلام رو به عنوان هفته جهانی محکومیت توهین به مقدسات ادیان توحیدی قرار دادند و از آن حمایت کردند. عده ای با خواندن آهنگ هایی در ضد و نقد این خواننده ملعون، نفرت و انزجار خود را نشان دادند هر چند در این بین از افرادی که انتظار بیشتر می رفت حرکتی دیده نشد، در عوض از کسانی که اصلا انتظار نمی رفت کارهای خوبی دیده شد که جای تشکر دارد.

تعدادی از این آهنگ ها رو برای شما دوستان آماده کرده ام، در ضمن آهنگ حسین داتیس که بعد از انتشار آهنگ آن ملعون همان شب اول قولش را داده بود، قرار دادیم.

دانلود آهنگ حسین داتیس به نام نفرین نامه

دانلود آهنگ benhour و vandad به نام اگه مردی

دانلود آهنگ حسین حسامی به نام حضرت نقی

دانلود آهنگ Keyvan Z.R – Siyasat به نام شمارش معکوس

دانلود آهنگ Soda به نام قلاده طلا


از ما حمایت کنید!