شنبه , ۲۷ آبان ۱۳۹۶
خانه » بازی » آموزش و معرفی بازی » معرفی و دانلود برنامه dota toolkit

معرفی و دانلود برنامه dota toolkit

DotaToolKit

سلام

برنامه dota toolkit  یکی از بهترین و پر کاربردترین برنامه در زمینه بازی دوتا می باشد که با امکانات فراوان و تنظیمات پیشرفته ای که دارد مورد توجه خیلی از حرفه ای ها و تازه وارد ها شده.

از جمله ویژگی هایی که برای برنامه کم حجم و کاربردی dota toolkit v3.3c می توان نام برد:

تنظیم دکمه های پیشفرض برای کارهای مختلف در بازی

معرفی لول گرفتن و آبتم بستن هیروهای دوتا و همچنین یادداشت تجربات خودتون در این زمینه

تنظیم بخش های گرافیکی و و ابزارهای بازی

بررسی پنج بخش برنامه:

تنظیم دکمه برای لول

DotaToolKit-2

این بخش از برنامه خیلی برام جالب بود و بسیار کار امد چون لول ۱و۲و۳و۶ رو روی دکمه که دلخواه خودتونه و راحتترید تنظیم می کنید و اینطوری در مواقعی که تو بازی گیر افتادی و استرس داری دکمه های هیرو یادت میره و یا اشتباه میزنی ولی وقتی همه لولهای  هیرو ها روی یه دکمه های خاصی باشه که خودش تنظیم کرده باشه حتی در مواقعی که استرس هم داری باعث فراموشی نمی شه.در کل این بخش برای تنظیمات روی صفحه کیبرد و راحت تر شدن کار است.

انتخاب نقشه و تنظیم دکمه

DotaToolKit-3

این بخش برای انتخاب نقشه و تنظیم دکمه برای انتخاب لول و دستور دادن به هیرو از صفحه  کلید که برای من کاربرد زیادی نداشت یا بهتر بگم اصلا باهاش حال نکردم.

دفترچه راهنما

به عنوان مثال تو یه سرور میرید و –sd میزنن اگر شما با هیرو که دستتون افتاده نمی تونید درست کار کنید یه نگاهی به برنامه می کنید و طریقه لول زدن و ایتم بستن هیرو را یاد می گیرین.

DotaToolKit-4

در کل این بخش از برنامه برای اموزش بستن ایتم و لول گرفتن هیرو هایی که کار باهاشونو یاد ندارید و یا می خواهید روش لول گرفتن و ایتم بستن خودتونو یادداشت کنید تا در هنگام بازی  با برنامه  ایی که از قبل برای خود ریختید عمل کنید.

سریع تر

تنظیم دکمه ها برای پیام دادن سریع یعنی این که  پیامی که زیاد در بازی استفاده می کنید رو روی یه دکمه از صفحه کلید تنطیم می کنید و در موقع بازی استفاده می کنید و اینطوری هواستون بیشتر به بازی نه پیام دادن و حتی میشه یه پیام رو چند بار پشت سر هم تکرار کرد تا اونایی که پیام رو ندیدن هم متوجه پیام شما بشن و از همه مهم تر kill کم تر میدین؛ و چند قابلیت دیگر مربوط به ساخت cfg برای warcraft در مجموع تنظیماتی است که برای یک فردی در سطح بالا بسیار مناسب و کاربردی دیگر مانند بلوک کردن دکمه Alt + F4 و یا Alt + Tabاست.

DotaToolKit-5

تنظیمات گرافیک

تنظیماتی مانند صدا، گرافیک، نور و… که از توی خود بازی هم میشه تنظیم کرد. البته یه مقدار متفاوت تره و از تنظیمات داخل بازی بهتره پس پیشنهاد میکنم تنظیمات بازی رو از این قسمت تنظیم کنید.

DotaToolKit-6

دانلود برنامه dota toolkit

DotaToolKit v3.3c + Patch 6.75

۴ نظر

  1. ممنون از سایتتون با برنامه ی doota toolkit خیلی حال کردم

  2. سلام دمت گرم دنبالش بودم خیلی ولی اسمش و نمیدونستم :inlove: :blush:

  3. ببخشید مزاحم شدم من تنظیم می کنم بعدش سیوم می کنم اما تو بازی کار نمی کنه مثلا spacebar می زارم به num7 ولی تو بازی زدنی بعث خودمونو نشون میده


از ما حمایت کنید!