یکشنبه , ۲۸ آبان ۱۳۹۶

غزه

یادآوری: لبنان یا همون حزب الله ۳۳ روز در برابر اسرائیل ایستاد و پیروز شد و حالا غزه با دولت قانونی حماس با وجود تحت فشار زیاد و وحشیگری های اسرائیل و تحت محاصره کامل تونست  ۲۲ روزه صهیونیست ها رو از پا بندازه و تصلیم خواسته های خودشون کنند.

شرمنده این مطلب رو قبلا آماده کرده بودم ولی نتونستم زود تر از این تو سایت بزارم

Qaze

غزه شهری است در کشور فلسطین با بیش از ۱.۵ میلیون نفر جمعیت مدت هاست که به محاصره نیروهای رژیم غاصب صهیونیستی در آمده است. ملت مظلوم ستمدیده غزه این روزها در بد ترین شرایط به سر می برند و از امکانات اولیه زندگی محرومند . به کدامین دلیل؟ چرا رژیم صهیونیستی مانع از ورود ضروریات زندگی به نوار غزه می شود؟ فقط به خاطر این که مردم غزه به حماس رای دادند و حمایت می کنند؟ مردم فلسطین حدود دو سال پیش  و در انتخاباتی دموکراتیک که مجری آن دولت های غربی و تشکیلات خود گردان فلسطین بودند، حماس را به عنوان گروه حاکم کشور خود برگزیدند. آیا این خطایی بزرگیست؟ در نوار غزه بزرگترین فاجعه انسانی چند دهه اخیر در حال رقم خوردن است و مجامع بین المللی در سکوت و خفگی کامل به سر می برند.

فاجه غزه محصول پیوند نامبارک سران خائن برخی کشورهایی عربی مدعی مسلمانی با رژیم منحوس صهیونیستی است.فرآیندی که از چند ماه قبل با محاصره ظالمانه غزه  پس از برگزاری کنفرانس گفتگری ادیان در امریکا آغاز گردید و با دیدارهای محرمانه سران رژیم صهیونیستی با مقام های سایسی و مذهبی کشور های عربی ادامه یافت ونشست اخیر نیویورک قطعات این پازل شوم را کامل کرد تا در استانه سال نو مسیحی بمب های چند صد تنی امریکایی به کودکان و زنان غزه هدیه شود و هولوکاست وقعی در سرزمین غزه رقم بخورد و غزه را با کانون بیداری اسلامی و رسوایی مجامع بین المللی مدعی دفاع از حقوق بشر تبدیل نماید. از جمله شورای امنیت سازمان ملل متحد که با دخالت همیشکی امریکای جنایتکار درخواست صدور قطعنامه را به بیانیه غیر الزام اور بدل نموده است.

هدف مشترک صهوینیستها و اعراب ، ممانعت از تکثیر الگوی موفق مقاومت اسلامی در سایر جوامع عربی و اسلامی است واکنون که در آستانه انتخابات تشکیلات خود گردان فلسطین، کابوس پیروزی مطلق حماس، خواب راحت را از چشمان ایشان ربوده است در صدد حذف این تشکل مردمی از عرصه سیاسی فلسطین بر آمده اند.


از ما حمایت کنید!